Hoşgeldiniz, firmamız ile alakalı bilgilere erişebilirsiniz..
Çalışma Saatleri : 08-00 ~~ 18:00 - Pazar Hariç
0412 255 03 00

Hakkımızda

 

 

 

Üretim ve taşıma sektörlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olan paletlerin üretimi için bundan tam 20 yıl önce işe başlamış olan Doğu Palet Orman Ürünleri 20 yıllık bilgi birikim ve deneyimini kalite ve müşteri memnuniyeti ile birleştirerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş olmanın kıvancını yaşamaktadır.

 

 

Plastik ve çelik paletler baskının en altındaki paletlerin üzerindeki malzemeleri yakmakta ve böylece üretim mallarının kalitesini bozmaktadır. Onun için bütün endüstriyel kulvarlarda istenilen özelliklerde baskı paletlerin üretimini yaparak üretilen ahşap palet ve her zaman üreticinin yanında olmayı ilke edinmiş bir firma olmayı haklı gururunu yaşamaktayız.

 

 

 

Doğu Palet olarak Teknolojiyi tecrübemizle birleştirerek kalite politikamızdan sapmadan sizlerinde istekleri doğrultusunda özgün tasarımlara imza atmaktayız.Bir marka haline getirdiğimiz 1. sınıf kerestelerden imal edilen Üretim Paletlerimiz gerek kalite standartları gerekse müşteri odaklı fiyat politikalarıyla haklı bir şöhrete kavuşarak öncelikle bölgemizde tercih edilmeye başlanmış. Başta Irak ve Gürcistan olmak üzere önemli komşu ülkelere palet ihraç eder hale gelmektedir.

 

 

 

Doğu Palet D.Bakır Organize Sanayi bölgesinde 2.000 m2 kapalı olmak üzere 5.124 m2 fabrikasında üretim faaliyetlerine devam etmektedir.